O SPOLEČNOSTI

Architektonický ateliér dvou spolužáků založený roku 1995 se stal postupně rodinnou firmou jednoho z nich a to po klidném rozdělení firem z důvodu jiných osobních priorit v roce 2013. Naše firma provádí komplexní servis v oblasti výstavby pozemních staveb od architektonických studií až k stavebním projektům nebo až po detailní interiery.

Do našeho portfolia patří projekty ve všech stupních od urbanistických a architektonických studií přes projekty pro územní a stavební řízení až po realizační projekty stavebních objektů a projekty interiérů ve všech fázích.

Samozřejmostí jsou navazující inženýrské služby s tím spojené – jednání se státní správou ( územní souhlas-rozhodnutí, ohlášení stavby-stavební povolení až po žádost o přidělení č.p. či souhlas s užíváním stavby ), organizace či součinnost při výběrových řízeních, příprava staveb, autorský či stavební dozor.

Nedílnou součástí našich služeb je realizace interiérů dle našich návrhů, které provádíme na klíč ve spolupráci s ověřenými dlouholetými řemeslníky a dodavateli.

TÝM

Radek Procházka

architekt a projektant pozemních staveb, jednatel

FA stavební Praha-obor architektura pozemních staveb


Aleš Černohorský

projektant pozemních staveb


Petra Procházková

administrace kanceláře a inženýrská činnost – jednání se státní správou

500

více než spokojených klientů

1200

Architektonických návrhů

25000

Realizovaných staveb

24

let na trhu